SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
143 467 €
(5 124 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Kosmonautů, Pardubice

spavaća soba1
stan28 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví na atraktivní adrese – ul. Kosmonautů v Pardubicích. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Kosmonautů, Pardubice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. Ján Otrošina - OTROŠINA Invest s.r.o.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu