SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
172 331 €
(2 572 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Vincence Makovského, Ostrava

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

BO! Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 67 m² v žádané lokalitě Ostrava–Poruba na ulici Vincence Makovského.

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Vincence Makovského, Ostrava
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BO! reality a finance s.r.o.

Lukáš Mikulík