SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
345 484 €
(4 065 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Slavíkova, Ostrava

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme vám ke koupi ojedinělý byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+kk se dvěmi balkóny a garáží, situovaný do 3NP/4NP nízkopodlažního domu s výtah...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Slavíkova, Ostrava
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

René Čermák - FAVORIT REAL s.r.o.