SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
233 349 €
(3 197 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Opava

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hledáte byt v cihlovém domě se zahradou, balkónem a venkovním krytým stáním pro Vaše auto? Mám pro vás světlý a útulný byt 3+kk o výměře 73 m² ve 2. n...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Opava

Građanski sadržaji

STING-REAL spol. s r. o.

Jiří Pospíšil

Slični oglasi

Slično u inozemstvu