SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
106 498 €
(2 266 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Opava

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji půdní byt 2+1 v osobním vlastnictví v cihlovém domě v centru města na jedné z nejhezčích ulic v Opavě, byt je vhodný jak k vlastním...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Opava

Građanski sadržaji

STING-REAL spol. s r. o.

Dagmar Kunzová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu