SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 544 €
(4 492 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Olomouc

spavaća soba2
stan54 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím opravdu výjimečný byt 2+1 po kompletní a velmi povedené rekonstrukci, který spojuje moderní bydlení bez d...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Olomouc

Građanski sadržaji

STING-REAL spol. s r. o.

Dušan Horňák

Slični oglasi

Slično u inozemstvu