Popis ponuda
15
15
15
187 364 €
(4 461 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Politických vězňů, Olomouc
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
42 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nabízíme ke koupi byt 2+1 v oblíbené části Olomouce – Neředín, který je ideální volbou pro vlastní bydlení i investici.
Byt o výměře necelých 43 m² s...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ploča
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Politických vězňů, Olomouc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.