SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
172 255 €
(4 006 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Družební, Olomouc

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodej bytu 2+1 po rekonstrukci, Olomouc – Nové Sady, ul. Družební.

Hledáte startovací bydlení nebo zajímavou investiční příležitost v Olomouci? Nabí...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Družební, Olomouc

Građanski sadržaji

OSTROV REALIT s.r.o.

Ing. Lenka Feltl Mazáčová