SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
388 882 €
(4 522 € / m²)
Prodaja
3
1
86 m²
Eduarda Hamburgera, Olomouc

spavaća soba3
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji světlý a vzdušný byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě téměř v centru města, na ulici Eduarda Hamburgera.

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Eduarda Hamburgera, Olomouc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Pavla Gottwaldová, DiS. - metr2 reality s.r.o.