SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
250 777 €
(4 732 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Janského, Olomouc

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji nízkonákladový byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 52,72 m² a mimořádně prostornou lodžií o výměře 21,92 m², který se nachází ve...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Zaseban wcKadaKuhinjski aparatiPrirodno svjetloKatTip zgrade

Ostalo
Dob ponude: 123dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Janského, Olomouc

Građanski sadržaji

STAFOS - REAL, s.r.o.

Rastislav Šrajer