SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
185 004 €
(4 302 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Nučice

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám k prodeji byt o velikosti 2+kk, 43 m2, v Nučicích, okres Praha - východ.
Nově vznikající byt se nachází ve 3. NP cihlového činžovního do...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Nučice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Jana Skvirsky - House ViP, s.r.o. - Praha 4

Slični oglasi

Slično u inozemstvu