SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
146 766 €
(1 931 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Na Lani, Nový Jičín

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 76 m², situovaný v 5. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v oblíbe...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Na Lani, Nový Jičín

Građanski sadržaji

Fišer & Partners s.r.o.

Michal Fišer