SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
106 540 €
(1 480 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Sokolská, Nový Hrádek

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt 3+kk o užitné ploše 72 m v klidné části obce Nový Hrádek, v ulici Sokolská. Byt se nachází ve 2. nadzemním...

solid_fuel_stove, electric
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Sokolská, Nový Hrádek

Građanski sadržaji

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Tomáš Hanus