SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 804 €
(1 687 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
Brněnská, Most

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt ve třetím patře panelového domu s výtahem. Jednotka je o velikosti 1+1 a prošla částečnou renovací. Kuchyně je s novější kuchyň...

Nenamješten
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Brněnská, Most
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bydlete s námi s.r.o.

Bc. Dis. Věra Denisová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu