SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
98 360 €
(1 405 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
K. J. Erbena, Most

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme vám na prodej byt v Mostě, s dispozicí 3+1/lodžie, ul. K. J. Erbena, 70,6 m2, v družstevní. Jedná se o velmi žádanou, klidnou lokalitu. Dům j...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

K. J. Erbena, Most

Građanski sadržaji

Molík reality s.r.o.

Jana Kudová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu