SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
150 274 €
(2 683 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Mánesova, Moravské Budějovice

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 s balkonem, v Mor. Budějovicích, Mánesova ulice. Byt o výměře 56 m2 se nachází v 8. posc...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Mánesova, Moravské Budějovice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ing. Jan Hodeček

Ing. Jan Hodeček

Slični oglasi

Slično u inozemstvu