SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
263 117 €
(2 328 € / m²)
Prodaja
3
1
113 m²
Lesní, Mariánské Lázně

spavaća soba3
stan113 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 3+kk s terasou v Mariánských Lázních na Lesní ul. v blízkosti lázeňské kolonády. Byt zaujme praktickým a vzduš...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Lesní, Mariánské Lázně
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Oksana Ollé - RK23 Mariánské Lázně - Centrála společnosti