Popis ponuda
27
27
27
369 804 €
(5 603 € / m²)
Prodaja
6+
1
66 m²
Loučná, Loučná pod Klínovcem
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
6+
stan
66 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Stylový apartmán 3+kk s terasou a zahrádkou u Klínovce
Hledáte místo, kde můžete kdykoliv utéct z města a nadechnout se čerstvého horského vzduchu? T...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
13dana
Ažurirano:
12dana