SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
184 777 €
(2 980 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
17. listopadu, Litomyšl

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý byt 2+1(62m2 podlahové plochy) v osobním vlastnictví ,nacházející se v příjemné a vyhledávané lokalitě historické...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

17. listopadu, Litomyšl

Građanski sadržaji

DomyByty.com, s.r.o.

Ilona Hlaváčková

Slični oglasi

Slično u inozemstvu