SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
225 798 €
(2 688 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
5. května, Liberec

spavaća soba3
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Přímo v centru města, pár metrů od radnice vám představím citlivě zrekonstruovaný byt.
Pokud máte slabost pro byty, kde majitelé zachovali jejich pů...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

5. května, Liberec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY s.r.o.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu