Popis ponuda
23
23
23
143 481 €
(3 053 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Na Sibiři, Ledeč nad Sázavou
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
47 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Hledáte byt v Ledči nad Sázavou, kam se můžete rovnou nastěhovat bez dalších investic a každý den si užívat krásné bydlení?
Nabízíme k prodeji byt o ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Na Sibiři, Ledeč nad Sázavou
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.
Bc. Jaroslav Fišer
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.