Popis ponuda
19
19
19
205 032 €
(3 661 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Vrchlického, Kyjov
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
56 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nabízíme Vám skvělou příležitost ke koupi bytu v žádané a klidné lokalitě města Kyjova.
Jedná se o pěkný slunný byt 2+1 o rozloze 56 m situovaný ve 2...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Nakon rekonstrukcije
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana