SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
121 269 €
(2 425 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
K. Čapka, Kopřivnice

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové užitné ploše 50 m², který se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpatrového panelové...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

K. Čapka, Kopřivnice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kabíček a Partners s.r.o.

Martin Kabíček