Popis ponuda
20
20
20
88 389 €
(1 578 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Na Kopci, Karviná
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
56 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Hledáte byt pro sebe či svou rodinku na žádaném místě?
Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 3+1/56 m2 +zasklená prostorná lodžie na ul. N...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Loža
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Zadruga
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Nakon rekonstrukcije
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ploča
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Na Kopci, Karviná
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.