SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
82 229 €
(1 418 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
Hlávkova, Karlovy Vary

spavaća soba1
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu 1+1 v cihlovém domě o celkové velikosti 58 m², Hlávkova ulice, Karlovy Vary, část Stará Role. Do celkové...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Hlávkova, Karlovy Vary

Građanski sadržaji

DůmRealit

Petr Kraus