SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
407 009 €
(1 661 € / m²)
Prodaja
5
1
245 m²
Karlov

spavaća soba5
stan245 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nabízíme k prodeji s výraznou slevou 500.000.-Kč krásný a skutečně prostorný podkrovní mezonetový byt s terasou s dispozicí 5+kk o ploše 245 m2. Byt s...

Nenamješten
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Karlov

Građanski sadržaji

ŠMÍD & PARTNERS s.r.o.

Jan Česal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu