SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
287 366 €
(3 991 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Ringhofferova, Kamenice

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Zprostředkuji Vám exklusivně prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, užitné ploše 72 m2 s balkonem 4m2 a sklepem 6 m2 v cihlovém domě v žád...

Nenamješten
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Ringhofferova, Kamenice

Građanski sadržaji

Reality Vodenka

Renáta Jermářová