SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
283 956 €
(4 057 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Jiřice, Jiřice

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám moderní mezonetový byt 3+kk 70 m² se zahrádkou 37 m² a dvěma parkovacími stáními v obci Jiřice, okr. Nymburk. Byt o podlahové ploše 70 m...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Jiřice, Jiřice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mireas s.r.o.

Michal Prokop

Slični oglasi

Slično u inozemstvu