SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 482 €
(3 402 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Sadová, Jablonec nad Nisou

spavaća soba2
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Byty s cenovou do 3 mil. Kč jsou horké zboží. Ideální volba jako startovací byt nebo první investiční byt.
Tohle 1+1 (je možné využít jako 2+kk) spl...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Sadová, Jablonec nad Nisou
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY s.r.o.