SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
193 208 €
(2 415 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Bezručova, Havlíčkův Brod

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej pěkného, slunného a kvalitně zrekonstruovaného bytu 2+1 o ploše 80 m², který se nachází v 1.patře zděného bytové...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Bezručova, Havlíčkův Brod

Građanski sadržaji

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Václava Čechová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu