Popis ponuda
12
12
12
172 918 €
(4 673 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Rozkošská, Havlíčkův Brod
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
37 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
PRODEJ MODERNÍHO BYTU 2+kk V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Nabízíme Vám prodej moderního bytu o dispozici 2+kk s celkovou plochou 43 m². K bytu náleží balkon, skl...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Izvorno stanje
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
central_remote, floor, gas
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
54dana
Ažurirano:
54dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rozkošská, Havlíčkův Brod
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.