SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
144 127 €
(2 772 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Havířov

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 po celkové rekonstrukci, na ulici Majakovského. Bytová jednotka se nachází ve třetím nadz...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Havířov

Građanski sadržaji

STING-REAL spol. s r. o.

Bc. Iveta Šmídová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu