SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
215 838 €
(2 998 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Pražská, Dobříš

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

V přímém zastoupení prodej bytu v dispozici 3+1, 72 m² s balkonem 4 m², ul. Pražská, Dobříš. Bytové prostory se nacházejí ve 2. NP a okna mají orienta...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Pražská, Dobříš
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Daniel Martinů

Slični oglasi

Slično u inozemstvu