SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
143 715 €
(1 916 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Dvořákova, Děčín

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji družstevní byt ve vyhledávané lokalitě Děčína, v ul. Dvořákova. Byt je o dispozici 3+1L, má výměru 75 m2 a je umístěný v předposled...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Dvořákova, Děčín
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. Jakub Sechovec - Reality GS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu