SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
131 747 €
(2 027 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
U Tvrze, Děčín

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Představujeme Vám prodej bytu 3+1 o velikosti 65 m2 nacházející se ve 3 patře panelového domu v části města Děčín VI-Letná, ul. U Tvrze. Dům prošel re...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

U Tvrze, Děčín
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. David Drobný - REALITY DROBNÝ