SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
123 364 €
(3 738 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Víta Nejedlého, Chrudim

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodej útulného bytu o celkové ploše 33 m² v klidné části města Chrudim, konkrétně v ulici Víta Nejedlého. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží zděné...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Víta Nejedlého, Chrudim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Reality Jebavá s.r.o.

Ing. Simona Lístková

Slični oglasi

Slično u inozemstvu