Popis ponuda
17
17
17
255 149 €
(4 725 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Dědická, Brno
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
54 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 na ulici Dědická v žádané lokalitě Brno–Slatina, situovanou v panelovém domě s novým výtahem.
B...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Izvorno stanje
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ploča
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Dědická, Brno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
REALMAN REALMAN
Ing. David Raus - David Raus realitní služby
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
REALMAN REALMAN
Ing. David Raus - David Raus realitní služby