SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
349 597 €
(3 884 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Vltavská, Brno

spavaća soba4
stan90 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Najít byt, který kombinuje prostor, funkčnost a dobrou adresu, není samozřejmost.
Na Vltavské ve Starém Lískovci jeden takový najdete.

Dispozice 4+1 ...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Vltavská, Brno

Građanski sadržaji

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Helena Laudátová