SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
760 554 €
(5 319 € / m²)
Prodaja
3
1
143 m²
Schodová, Brno

spavaća soba3
stan143 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

AMBIENTEN VIP exkluzivně nabízí k prodeji jedinečný byt o dispozici 3+1 s balkonem, s možností úpravy dispozice na 4+1, nacházející se v neorenesanční...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Schodová, Brno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Sofie Flašková - AMBIENTEN VIP s.r.o.