SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
493 346 €
(4 933 € / m²)
Prodaja
3
1
100 m²
Stránského, Brno

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk s balkonem a vlastní garáží v klidné části Brna – Žabovřesky, na ulici Strán...

Ostalo
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Stránského, Brno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Servio s.r.o.

Dominik Tyl, MBA