SUPA24
Rezervirano
Ostale
Ostale
Ostale
119 344 €
(1 808 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rožmitálská, Březnice

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví o obytné ploše 67 m2 v Březnici, ul. Rožmitálská, okr. Příbram. Jedná se o světlý byt v půvo...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 55dana

Lokaliteti

Rožmitálská, Březnice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HVB Real Estate s.r.o.

Leona Sousedová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu