SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
164 612 €
(2 613 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Čtvrť 1. máje, Bojkovice

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji velmi příjemný byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v klidné části města Bojkovice, v lokalitě Čtvrť 1. máje. Byt je sit...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Čtvrť 1. máje, Bojkovice

Građanski sadržaji

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Jiří Pospíšil

Slični oglasi

Slično u inozemstvu