SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
308 783 €
(3 509 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Palackého, Blansko

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+1, který se nachází v cihlovém bytovém domě v Blansku, na ulici Palackého.

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Palackého, Blansko
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

David Langr - ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu