SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
78 187 €
(1 596 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Aléská, Bílina

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ráda Vám zprostředkuju prodej bytu v osobním vlastnictví v opraveném panelovém domě. Byt se nachází v 10. patře a má 49 m2. Novější podlahy, kuchyňská...

Nenamješten
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Aléská, Bílina

Građanski sadržaji

Tomáš Vyhnálek

Hana Vyhnálková

Slični oglasi

Slično u inozemstvu