Popis ponuda
9
9
9
267 252 €
(4 454 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Julia Fučíka, Beroun
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
3
stan
60 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nabízíme k prodeji hezký cihlový byt o dispozici 3+kk, umístěný v 1. patře cihlového domu bez výtahu v Berouně.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou s el...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kat
Tip zgrade
Drveni pod
Kuhinjski aparati
Bojler
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana