SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
90 444 €
(1 117 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Nová, Bečov nad Teplou

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 o výměře celkové podlahové plochy 81 m2 v ulici Nová, Bečov nad Teplou s malebným výhledem na okolní krajinu. V b...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Nová, Bečov nad Teplou
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. David Fusek - Dobrébydlení Trading s.r.o.