SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
139 682 €
(2 085 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Písecká, Bechyně

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme na prodej / výměnu, byt 3+1 s balkónem a sklepem o celkové velikosti 67 m2, v klidné části obce. Osobní vlastnictví, lokalita Písecká ul., Be...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Písecká, Bechyně
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HVB Real Estate s.r.o.

Tomáš Kalkus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu