Popis ponuda
12
12
12
208 000 €
(1 316 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
158 m²
Моско Москов, Велико Търново
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
158 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА! БЕЗ КОМИСИОННА! Краси Кънстръкшън ЕООД предлага апартамент, в новострояща се атрактивна и модерна жилищна сграда на ул. Д...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
44dana
Ažurirano:
44dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Моско Москов, Велико Търново
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.