SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
338 200 €
(1 674 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
202 m²
Блян, Варна

spavaća sobaatypical
stan202 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

САМО от АДРЕС: Многостаен апартамент в новопостроена тухлена сграда в град Варна, квартал 'Възраждане'. Град Варна, квартал 'Възраждане'. Новопостро...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Блян, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu