SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 999 €
(2 289 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
83 m²
Боровец, Варна

spavaća sobaatypical
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Прекрасен слънчев двустаен апартамент, съчетаващ простор и уют, разположен в централната част на един от най-спокойните квартали на Варна Галата. Ак...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Боровец, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu